Сільський голова Закотненської сільської ради

Комісаренко Олена Миколаївна

А В Т О Б І О Г Р А Ф І Я

Я, Комісаренко Олена Миколаївна, народилась 18 вересня 1961 року в селищі Западному, Рузаєвського району, Кокчетавської області, Казахстан.

Громадянка України.

Освіта вища:

• з 1983 по 1988 рік навчалась у Луганському державному педагогічному інституті імені Т.Г.Шевченка, спеціальність „історія", кваліфікація „вчитель історії і суспільствознавства середньої школи”.

Трудова діяльність:

• з 1978 року по 1979 рік працювала вчителем Пантюхинської восьмирічної школи,
  • з 1979 року по 1981 рік – навчання в Лисичанському педагогічному училищі,
  • з 1981 року по 1983 рік працювала вихователем в Закотненській восьмирічній школі,
  • з 1983 року по 1987 рік переведена вчителем цієї ж школи.

Громадська діяльність:

• З 27 червня 1987 року обрана секретарем Закотненської сільської ради народних депутатів і працювала на цій посаді до 2002 року, обиралась секретарем сільської ради з 20 по 23 скликання.
  • З квітня 2002 року обрана Закотненським сільським головою і працюю на цій посаді по теперішній час.

Позапартійна.

Одружена.

Склад сім”ї: чоловік – Комісаренко Василь Васильович, народився 21 грудня 1959 року в селі Закотне, Новопсковського району, Луганської області, працює водієм ТОВ «Добродія Трейд»;

Маю двох дітей, четверо онуків, які проживають окремо:

• старша донька – Вороніна Таїсія Василівна, народилась 21 жовтня 1981 року, працює старшим оператором "Нафтопромторг" смт.Новопсков, мешкає в селі Писарівка;
  • молодша донька – Коротенко Надія Василівна, народилась 15 вересня 1984 року, працює старшим оператором "Нафтопромторг" смт Новопсков, мешкає в смт.Новопсков.

Місце проживання: 92352, Луганська область, Новопсковський район, село Закотне, вул. Молодіжна, буд. 10.

Проживаю в Україні з 1966 року.

Не судима.